Якою датою звільнити працівника (відповідь від редакції газета «Кадри і зарплата»)


Строковий трудовий договір з працівником закінчується 1 жовтня, у суботу (підприємство працює за п’ятиденним робочим тижнем із двома вихідними днями). Якою датою треба звільнити працівника?

Датою звільнення є 1 жовтня. Підставою для звільнення є наказ про оформлення трудових відносин на певний строк. Строковий трудовий договір закінчується 1 жовтня, що випало на вихідний день — суботу. Звільнити в п’ятницю, 30 вересня, не можна, не закінчився трудовий договір. У понеділок, 3 жовтня, також не радимо, адже в такому разі дія трудового договору з працівником буде продовжена на невизначений строк (ст. 391 КЗпП).

Трудовим законодавством не заборонено звільнення працівників у вихідний день. Правовою підставою такого звільнення буде п. 2 ст. 36 КЗпП. При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум (ст. 116 КЗпП). Також роботодавець має віддати працівникові належно оформлену трудову книжку.

Харечко Ольга
головний редактор журналу «Довідник кадровика», головний редактор газети «Кадри і зарплата», голова ВГО “ВАК”
Більше запитань від читачів і передплатників та вичерпних відповідей на них від експертів — у вкладенні до журналу «Довідник кадровика» — «Кадри. Гарячі запитання кадровика» № 10, 2017, у рубриці «Запитайте фахівця».

Матеріали до теми


Працівник не пройшов медогляд: чи можна допускати його до роботи?
Ні, роботодавець зобов’язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом ...
Спеціаліст працює на двох посадах: чи можна на одну з них ввести простій?
Простій — це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами, ...