...
Реєструйся

Який термін зберігання матеріалів атестації робочих місць на підприємстві?


Відповідно до пункту 9 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 1992 року № 442, пунктів 6.8 та 6.9 Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Міністерства праці України від 01 вересня 1992 року № 41, матеріали атестації робочих місць є документами суворої звітності і зберігаються на підприємстві протягом 50 років.

Вас може зацікавити:

Джерело: Управління Держпраці

Передплата

Матеріали до теми