Передплати журнал

Запрошуємо відвідати I практичну конференцію по HR-брендингу


Захід відбудеться 5 грудня 2014 року у Києві. Конференцію заснована в рамках нагородження переможців «Премії HR-бренд Україна».

У рамках заходу підведуть підсумки опитування HR-керівників українських компаній про практики, причини використання і способи оцінки різних інструментів HR-брендингу. Спікери розкажуть про ефективність HR-брендингу для бізнесу.

Спеціальний гість конференції — Йонас Барк (Jonas Barck), представник міжнародної компанії Universum, лідера в галузі досліджень HR-брендингу, діяльність якої полягає у допомозі провідним компаніям світу в привабленні й утримуванні талантів. Сесія буде проходити англійською мовою.

У рамках конференції будуть представлені проекти номінантів, розподілені на такі блоки:

  • Таланти і Лідерство;
  • «Код компанії»: про цінності, довіру через внутрішні комунікації, емоції;
  • Ефективність і проекти з нуля;
  • Зовнішні комунікації (проекти по роботі із зовнішніми аудиторіями).

Залаштунковий погляд на «Премію HR-бренд Україна-2014» представить експертне Журі в панельній дискусії — експерти поділяться особливостями суддівства і трендами проектів-номінантів 2014 року.

Урочистим і завершальним етапом Конференції з HR-брендингу стане Церемонія нагородження переможців «Премії HR-бренд Україна-2014», під час якої стануть відомі компанії-переможці проекту 2014 року.

Програма заходу — https://goo.gl/223Lub

Умови участі та реєстрація — https://goo.gl/WlPo0p

Ми будемо раді відповісти на всі запитання щодо участі в конференції та  нагородження переможців «Премії HR-бренд».