...
Реєструйся

Запроваджено платформу «Національна школа управлінців»


В Україні створено платформу «Національна школа управлінців». Її мета — системне підвищення кваліфікацій керівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної, фахової передвищої та вищої освіти. Платформу запровадило Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» й ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти».

«Підготовка еліти у сфері освіти — це фундамент для реалізації майбутніх реформ в освітній галузі. Саме керівники дитячих садків, шкіл, коледжів, закладів професійно-технічної освіти та університетів мають бути не просто адміністративними менеджерами своїх закладів освіти, а головними амбасадорами системних змін, які надихатимуть та організовуватимуть свої колективи до рішучих дій, що приведуть до покращення якості навчання, запровадження інноваційних технологій в освіті та підготовки нових поколінь українців до успішного життя, наперекір усім викликам сьогодення», — розповів Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Які переваги навчання?

  1. Застосування інноваційних освітніх технологій, зокрема мультимедійних курсів у міжнародному форматі «SCORM».
  2. 70 % навчання це — практичні заняття та практика в найкращих закладах освіти.
  3. Міжнародні спікери з провідних країн у галузі освіти (США, Фінляндії тощо).

Доступні різні форми навчання:

  • дистанційна;
  • очно-дистанційна;
  • очна;
  • змішана.

Кожен зі слухачів зможе вибрати зручну для себе форму.

На сьогодні навчання доступне для керівників закладів загальної середньої освіти за двома програмами:

  • щодо навчання резерву управлінських кадрів галузі освіти за участю провідних українських фахівців і фінських експертів;
  • «Лідер у мені» — програма для керівників закладів освіти та ЗПТО, реалізована спільно з «Franklin Covey Education» (США) — провідною міжнародною освітньою організацією, яка навчає 500 найкращих компаній світу в понад 100 країнах.

Найближчим часом на платформі «Національна школа управлінців» з’являться програми від корпорації «Intel», курс підвищення кваліфікації для керівників закладів дошкільної освіти тощо.

Джерело: Міністерство освіти і науки України

Посібник «Оптимізація трудових відносин у період воєнного стану: ТОП-55 відповідей»

Матеріали до теми


НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...
Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...