Передплати журнал

Запис на прийом до ПФУ: покрокова інструкція


У Пенсійному фонді України (далі — ПФУ) більшість питань можна розв’язати дистанційно — через вебпортал електронних послуг ПФУ.

Якщо все ж необхідно відвідати сервісний центр, то можна скористатися записом на прийом через вебпортал електронних послуг.

Як записатися на прийом?

Необхідно мати пристрій із доступом до мережі «Інтернет» і кваліфікований електронний підпис (далі — КЕП) для авторизації.

Є інші способи увійти на вебпортал: через отриманий в органах ПФУ логін, за допомогою «Дія.Підпис» або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема з використанням технологій Bank ID.

 1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг ПФУ.
 2. Виберіть вкладку «Запис на прийом» у розділі «Всі послуги».
 3. Ознайомтеся з інформацією, яка з’явиться на екрані, та перейдіть за посиланням «Вхід».
 4. Авторизуйтеся за допомогою КЕП.
 5. У розділі «Комунікації з ПФУ» виберіть пункт «Запис на прийом» і натисніть кнопку «Записатися на прийом».
 6. У спеціальній формі, що з’явиться на екрані, із запропонованого переліку виберіть Головне управління ПФУ вашого регіону й сервісний центр, який бажаєте відвідати.
 7. Зазначте тему прийому.
 8. Виберіть рік і місяць бажаного візиту й натисніть кнопку «Завантажити розклад».
  За даними графіка прийому громадян в органі ПФУ за визначеними датою та темою відвідування формується список годин, коли спеціалісти сервісного центру можуть вас прийняти.
 9. З виділеного зеленим кольором переліку виберіть необхідні дату й час.
  Після заповнення всіх даних на екрані сформується інформація про час і місце запланованого прийому в обраному сервісному центрі.
 10. Щоб завершити замовлення послуги, перевірте коректність унесених даних і натисніть кнопку «Записатися на прийом», а потім кнопку «Ок».

Настільний календар-хатинка на 2023 рік вже у продажу. Замовляйте за посиланням.

Джерело: фейсбук-сторінка Пенсійного фонду України

Матеріали до теми


Страховий стаж для призначення пенсії: запитання — відповідь ПФУ
Пенсійний фонд України (далі — ПФУ) відповідає на таке запитання: Чи зараховується до страхового стажу для призначення пенсії період перебування ...
Долучайтеся до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ПФУ
Пенсійний фонд України (далі — ПФУ) пропонує долучитися до складу робочої групи з додаткового оцінювання корупційних ризиків у діяльності Фонду ...