Передплати журнал

Послуги для вимушених переселенців: відповіді «Дії» на найпоширеніші запитання


У «Дії» відповіли на три найпоширеніші запитання щодо послуг вимушених переселенців.

  1. Як змінити місце проживання ВПО чи скасувати статус через «Дію»?

Саме зараз ці послуги в бета-тестуванні. Щойно тест завершиться, всі охочі вимушені переселенці зможуть змінити місце проживання чи скасувати статус за кілька кліків.

  1. Коли надійдуть виплати ВПО?

«Дія» — лише технічний адміністратор послуги. За нарахування коштів відповідає Міністерство соціальної політики України, тож варто звернутися саме до розпорядника коштів: (044) 289-86-22 або (044) 289-70-60, zvernennya@mlsp.gov.ua.

  1. Чому заява на ВПО має статус «В обробці»?

Вашу заяву перевіряє уповноважений орган, який приймає рішення про призначення або відмову щодо виплат. Тож щойно органи соцзахисту опрацюють вашу заяву, статус у «Дії» зміниться.

Новий кадровий семінар «Підсумки воєнного року. Перспективи кадровика у 2023 році». Для всіх учасників семінару ПОДАРУНОК від проєкту «КАДРОВИК.ЮА» добірка «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика» (оновлене видання).

Джерело: фейсбук-сторінка «Дії»

Матеріали до теми


Компенсація витрат у розмірі ЄСВ: хто може претендувати
Претендувати на виплату компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ) можуть: Суб’єкти малого підприємництва, що ведуть діяльність ...
Допомога по безробіттю у вищому за мінімальний розмірі
Центр зайнятості пояснює, який мінімальний страховий стаж потрібний для отримання допомоги по безробіттю в розмірі, вищому за мінімальний. Відповідно до ...