Реєструйся

«Запитай у інспектора». Телепередача 2: види порушень і розміри штрафів (відео)


Тема: Нова мінімальна зарплата – новий розмір штрафів. Види порушень і розміри штрафів, коли договір ЦПХ вважають підміною трудового.

У телестудії ТРК “Ритм” на запитання відповідає завідувач сектору з питань державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю Управління Держпраці у Рівненській області Маргарита Захарчук.

  • Які є види відповідальності за порушення трудового законодавства.
  • Фінансова відповідальність: якими документами передбачена, на підставі чого нараховується штраф.
  • Із підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, як змінилися штрафні санкції за порушення законодавства про працю? Види порушень і розмір штрафів.
  • Що означає підміна трудових відносин цивільно-правовими?
  • Що входить у поняття «мінімальні гарантії» і який відповідно розмір штрафу за їх недотримання?
  • Що входить до пункту “інші порушення”?

Цикл телепередач “Запитай у інспектора” – спільний просвітницький проект Управління Держпраці у Рівненській області та телерадіокомпанії «Ритм».

Кожен телеурок присвячений темі, яка актуальна для роботодавців і працівників, підприємців, які працюють на себе, та керівників фірм із численним персоналом.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Роз’яснення Держпраці щодо спрощеного режиму регулювання трудових відносин
Особливості застосування спрощеного режиму регулювання трудових відносин визначені статтею 495 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП). Кому доречно ...
Фінансова підтримка ГО, які надаватимуть соцпослуги особам з інвалідністю
27 січня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю». Це ...