Передплати журнал

Зареєстрований безробітний хоче змінити центр зайнятості: чи може він це зробити


Так. Якщо зареєстрований безробітний хоче здійснювати пошук роботи, отримувати виплату матеріального забезпечення в разі безробіття та соціальні послуги в іншому центрі зайнятості, він подає до обраного центру зайнятості відповідну заяву, на підставі якої формується персональна картка безробітного (пункт 29 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 792).

З дня подання такої заяви реєстрація в попередньому центрі зайнятості, де він набув статусу безробітного й отримував соціальні послуги та матеріальне забезпечення, припиняється.

Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості, до якого він звернувся, здійснюється на наступний день після подання відповідної заяви.

У разі зміни центру зайнятості розробляється та підписується новий індивідуальний план працевлаштування з урахуванням плану, складеного за попереднім місцем реєстрації безробітного.

Замовляйте комплект «КАДРОВИК.UA + КАДРОВИК.UA. Спецвипуск 2022 рік».

Джерело: Київський міський центр зайнятості

Матеріали до теми


Старт кар’єри в IT: оголошено набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків
Netpeak Group за підтримки Міністерства цифрової трансформації України оголосила набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків. Він чудово підійде для ...