Передплати журнал

Як роботодавець має попереджати центр зайнятості про закриття вакансії?


Про закриття вакансії роботодавець може повідомити Державну службу зайнятості під час особистої зустрічі з фахівцями або шляхом електронної комунікації, зокрема:

  • мобільним або фіксованим зв’язком;
  • надсиланням повідомлення електронною поштою.

Це передбачено пунктом 1.8 розділу I Порядку подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», затвердженого наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 року № 827-22 (набрав чинності 07.07.2022), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 року за № 565/37901.

Реєструйтеся на курс «Зміни законодавства: оптимізація трудових відносин».

Джерело: Сумський обласний центр зайнятості

Матеріали до теми


Електронний документообіг: пам’ятка для роботодавця від Держпраці
В умовах війни особливого значення для роботодавців набувають нові інструменти, що дають можливість, зокрема, віддалено ухвалювати необхідні рішення з урахуванням ...
Старт кар’єри в IT: оголошено набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків
Netpeak Group за підтримки Міністерства цифрової трансформації України оголосила набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків. Він чудово підійде для ...