Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Заробітна плата 2017 (у запитаннях і відповідях)

Дата публікації: 11.10.2017

Як змінився зміст поняття «мінімальна заробітна плата»? Які виплати враховуються під час обчислення розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального рівня? Чи враховується доплата за ведення військового обліку під час обчислення розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального рівня? Про основні законодавчі зміни в системі оплати праці 2017 року та особливості їх практичного застосування, а також найпоширеніші питання, пов’язані із використанням основних законодавчих норм ― у статті Світлани Цимбалюк, декана факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, докт. екон. наук, у газеті «Кадри і зарплата», № 20 (92), 2017.

Світлана Цимбалюк, декан факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, докт. екон. наук.

Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.