Зарплату службовців місцевого самоврядування стабілізують

Дата публікації: 12.06.2018

Структуру заробітних плат службовців місцевого самоврядування мають намір впорядкувати шляхом збільшення частки посадового окладу (основної частини) і зменшення кількості надбавок, премій (додаткових і стимулюючих виплат).

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує ВР прийняти в першому читанні за основу відповідний законопроект № 8369.

Зміни пропонують внести до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 7 червня 2001 року № 2493-III.

Зокрема, органам місцевого самоврядування можуть надати повноваження самостійно вирішувати питання формування умов оплати праці посадових осіб відповідних органів, інші питання проходження служби та встановлення загальних правил, гарантій для здійснення таких повноважень.

Також пропонується посади керуючих справами виконавчих комітетів рад перевести з категорії виборних посад в категорію службовців, передати їм значну частину кадрових повноважень, які сьогодні належать відповідним головам.

Крім того, передбачається, що відкритий конкурс буде основною процедурою для вступу на службу в органах місцевого самоврядування і для переходу на посади вищої категорії.

Джерело: ligazakon.ua

Видання для кадровиків Журнали реєстрації