Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Застосування печаток: право чи обов’язок?

Дата публікації: 13.09.2017

Із набранням чинності 19 липня 2017 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами — підприємцями» від 23 березня 2017 року № 1982-VIII відносини між органами державної влади й місцевого самоврядування та роботодавцями в частині обов’язкового засвідчення певного виду документів печаткою стали дещо простішими і більш врегульованими. Які ж конкретні зміни відбулися? Чи всі кадрові й бухгалтерські документи, що надаються у відповідні органи державної влади, не засвідчуються печатками?

Відповіді на ці та інші питання — у статті Сергія Кравцова, канд. соціол. наук, ст. наук. співроб. Інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України, в газеті «Кадри і зарплата» № 17, 2017.
Кравцов Сергій Олександрович, кандидат соціол. наук, ст. наук. співроб. Інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України та НАН України
Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.