Передплати журнал

Затверджено бюджет ПФУ на 2022 рік


Попри вкрай складну ситуацію, у якій опинилася економіка й публічні фінанси України у 2022 році внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії, Уряд продовжує повною мірою виконувати всі свої соціальні зобов’язання та підтримувати громадян, які потребують захисту держави в цей складний час. Зокрема, Уряд у повному обсязі здійснює пенсійні виплати.

Унаслідок збройної агресії і значних викликів безпекової та економічної ситуації у 2022 році, не було вчасно ухвалено проєкт бюджету Пенсійного фонду України (далі — ПФУ) на поточний рік. Попри це, ПФУ вчасно здійснював виплату пенсій для громадян.

14 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2022 рік. Це рішення забезпечить безперервність і своєчасність пенсійних виплат і надалі, з урахуванням особливостей завершення бюджетного періоду.

Ухвалений бюджет ПФУ визначає загальну суму доходів бюджету Пенсійного фонду України на 2022 рік у сумі 594,2 млрд грн, з яких власні надходження становлять 386,5 млрд грн. Зокрема, 355,6 млрд грн — сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, розподілена на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Ще 207,7 млрд грн — це кошти Державного бюджету України на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок і підвищень, призначених за пенсійними програмами (у тому числі 0,815 млрд грн на виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань) та дефіциту коштів ПФУ в розмірі 18,2 млрд грн.

Видатки бюджету Пенсійного фонду України на 2022 рік передбачено в розмірі 594,2 млрд грн і враховують усі соціальні зобов’язання для забезпечення своєчасних виплат пенсіонерам у повному обсязі.

Увага! Встигніть зареєструватися на новий кадровий семінар «Зміни законодавства — 2022». Для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA» діє знижка.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Матеріали до теми


Навчальний онлайн-майданчик «Платформа соціальної освіти»
В Україні створено онлайн-майданчик «Платформа соціальної освіти». Він сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів ...
Чому виникають проблеми в роботі вебпорталу електронних послуг ПФУ?
Останнім часом до Пенсійного фонду України (далі — ПФУ / Фонд) надходять повідомлення від користувачів соціальних мереж про проблеми з ...