Затверджено перелік документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві


Документи додаються до заяви про передачу державної або комунальної землі для ведення фермерського господарства

Кабмін постановою від 12 серпня 2015 № 584 затвердив перелік документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві.

До переліку увійшли:

1. Виписка з трудової книжки із записами, які підтверджують стаж роботи в сільському господарстві.

2. Архівна довідка, що містить інформацію про стаж роботи в сільському господарстві, видана на підставі архівних документів із зазначенням їх пошукових даних.

3. Копія трудового договору (угоди) між працівником і власником підприємства, організації, уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою (якої) працівник виконував роботи (надавав послуги) у сільському господарстві.

4. Виписка з погосподарській книги про ведення особистого селянського господарства або участь у веденні особистого селянського господарства.

5. Відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців про види економічної діяльності в галузі сільського господарства, здійснюються фізичною особою — підприємцем.

Документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві, необхідно додати до заяви про отримання (придбання) у власність або в оренду земельної ділянки державної або комунальної власності з метою ведення фермерського господарства. Заява подається в районну держадміністрацію або місцеву раду.

За матеріаламиЛІГА:ЗАКОН