...
Реєструйся

Затверджено професійний стандарт «Інспектор праці»


Наказом Державної установи «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» від 10 березня 2023 року № 19-од затверджено професійний стандарт «Інспектор праці».

Слід зазначити, що проєкт професійного стандарту «Інспектор праці» розроблявся Робочою групою, утвореною наказом ДУ «ННДІПБОП» від 03 лютого 2022 року  № 07-од, до складу якої були включені заступник Голови ФПУ Андреєв В. М. та провідний інспектор з питань охорони праці департаменту охорони праці Казакова Д. М.

Замовляйте РОЗРОБЛЕННЯ КАДРОВИХ ДОКУМЕНТІВ
Експерти КАДРОВИК.UA допоможуть у складанні й упровадженні бланків кадровика, реєстраційних форм, шаблонів документів

Протягом 2022 року практично щомісяця відбувалися засідання робочої групи, на яких обговорювалися пропозиції членів Робочої групи  до проєкту профстандарту та приймалися відповідні рішення щодо його редакції.

Зауважимо, що під час опрацювання проєкту профстандарту «Інспектор праці» профспілковою стороною неодноразово надавались пропозиції та зауваження до нього, які були повністю враховані розробником проєкту  — ДУ «ННДІПБОП».

Текст професійного стандарту «Інспектор праці» додається.

Джерело: ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

Семінар-інтенсив «Запитання гарячої лінії» від проєкту «КАДРОВИК.UA»

Матеріали до теми


Роботодавець оплачує працівникам наймане житло: чи є такі витрати базою для нарахування єдиного внеску?
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до пункту 1 частини першої статті 7 Закону України від ...