Реєструйся

Зміна строків виплати «відпускних» — законопроєкт


У парламенті нардепами зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків оплати відпусток від 19 травня 2023 року № 9309.

Він спрямований на встановлення граничного строку оплати відпустки та необхідності для роботодавця погоджувати такий строк з працівником.

Чи можна замінити працівникові щорічну відпустку грошовою компенсацією? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Законопроєктом пропонується внести зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР  «Про відпустки» щодо погодження з працівником строку оплати відпустки, але не пізніше дня закінчення відпустки.

Чи має право на щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день працівник, який працює дистанційно? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»


Читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (095) 694 01 07
podpiska@mediapro.com.ua

 

 

Матеріали до теми


Чи має право роботодавець відмовити працівникові у відпустці у зв’язку з навчанням
СИТУАЦІЯ До Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці звернулася пані Оксана, яка працює на одному з приватних ...
Який новий розмір матеріальної допомоги держслужбовцям — постанова Кабміну
Постановою від 08 вересня 2023 року № 957 Кабмін вніс корективи до пункту 2 Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги ...