...
Реєструйся

Зміна строків виплати «відпускних» — законопроєкт


У парламенті нардепами зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків оплати відпусток від 19 травня 2023 року № 9309.

Він спрямований на встановлення граничного строку оплати відпустки та необхідності для роботодавця погоджувати такий строк з працівником.

Чи можна замінити працівникові щорічну відпустку грошовою компенсацією? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Законопроєктом пропонується внести зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР  «Про відпустки» щодо погодження з працівником строку оплати відпустки, але не пізніше дня закінчення відпустки.

Чи має право на щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день працівник, який працює дистанційно? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»


Читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (095) 694 01 07
podpiska@mediapro.com.ua

 

 

Матеріали до теми


Працівник звільнився з військової служби: чи може він при виході на роботу взяти відпустку без збереження заробітної плати?
Відповідно до змін, внесених пунктом 20 частини першої статті 25 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі ...
Держслужбовці та поліцейські мають володіти англійською: прийнято відповідний проєкт закону № 9432
Верховна Рада України у другому читанні ухвалила законопроєкт № 9432 щодо застосування англійської мови в Україні. Цей крок наближає Україну до членства ...
Працівник звільняється. Чи зобов’язаний він повертати кошти за використані і невідпрацьовані дні відпустки?
ЗАПИТАННЯ Чи має працівник повертати заробітну плату за невідроблені дні відпустки, в разі звільнення до закінчення того робочого року, в ...