Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Змінено механізму встановлення доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

Дата публікації: 10.12.2018

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 р. № 1309» від 5 грудня 2018 року № 1020 (далі — Постанова № 1020) забезпечено зміну механізму встановлення доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Зокрема, Постановою № 1020 внесено зміну до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною» від 2 грудня 2009 року № 1309, виключивши в абзаці другому слова «разом з одержуваною заробітною платою (доходом)».

Постановою № 1020 змінено механізм встановлення доплати до надбавки Героям України, Героям Соціалістичної Праці, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Трудової Слави, повним кавалерам ордена Слави, особам, нагородженим чотирма і більше медалями «За відвагу», а саме, не враховується заробітна плата при визначенні права на доплату до надбавки.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.