Зони карантину визначатимуть по-новому


12 серпня Уряд змінив критерії визначення приналежності адміністративної одиниці до карантинної зони, змінивши постанову «Про встановлення карантину та введення посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 року № 641.

Так, Максим Степанов, зазначив, що раніше рівень загрози визначали за чотирма показниками: кількість ліжок, кількість випадків, кількість тестувань та динаміка росту кількості випадків. Тепер об’єднано два показники та рівень загрози визначатиметься за 3 показниками:

— заповненість ліжок,

— рівень тестувань;

— рівень нових хворих в адміністративно-територіальній одиниці на 100 тисяч населення (новий критерій).

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій приймає рішення відносно зон кожні 7 днів, рішення про послаблення карантину в регіоні не може бути переглянуто раніше, ніж через 14 днів.

Якщо рівень завантаженості ліжок 5 днів поспіль по всьому регіону 50 % і більше, то на території всього регіону встановлюється помаранчевий рівень, якщо більше 75 % — червоний рівень.

Матеріали до теми


Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» у смартфонах та планшетах
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та ...
Нормативно-правові акти окупаційних сил не є правомірними
Нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій російської федерації є нікчемними, не створюють жодних правових наслідків, і нікчемність цих актів ...