Зразки документів для отримання “карантинної” допомоги по частковому безробіттю ФОП


Можливість отримання допомоги по частковому безробіттю на час карантину передбачена статтею  471 Закону «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 року № 5067-VI. Практичні нюанси оформлення такої допомоги установлені Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженим постановою КМУ від 22 квітня 2020 року № 306.
Нагадаємо, що 29 травня 2020 року  набрав чинності Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 13 травня 2020 року № 591-IX, відповідно до якого роботодавець і ФОП (про яких далі) можуть звернутися за отриманням коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва.

Редакція журналу «КАДРОВИК.UA» підготувала пакет зразків документів на отримання «карантинної» допомоги по частковому безробіттю. Переходьте за посиланням в розділ «Зразки документів» та завантажте необхідні для вас файли.

Матеріали до теми


Військовий стан та пільговий стаж роботи для працівників
Чи зараховується пільговий стаж роботи для працівників у разі неритмічної роботи підприємства чи організації в умовах військового стану? Так, пільговий ...
Роботодавцям розширено програму допомоги по частковому безробіттю
Починаючи із 7 травня 2022 року діє Закон України від 21.04.2022 р. № 2220-ІХ, який спрощує процедури реєстрації безробітних та надання ...