Передплати журнал

3-ПН


Доброго вечора! Чи потрібно надсилати у центр зайнятості звіт 3-ПН на працівника, прийнятого за сумісництвом на умовах строкового трудового договору? Дякую.

Матеріали до теми


Чи необхідно інформувати податкову службу про прийняття працівника на роботу при спрощеному режимі регулювання: відповідь Держпраці
Відповідно до вимог статті 24 Кодексу законів про працю України незалежно від виду трудового договору або форми організації трудових відносин ...