...
Реєструйся

8 квітня у Києві відбувся Всеукраїнський семінар з охорони праці


Редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» Видавничого дому «МЕДІА-ПРО» 8 квітня вже вдруге провела в Києві професійний семінар для передплатників видання. Цього разу темою семінару, присвяченого Всесвітньому дню охорони праці, який відзначається 28 квітня, була профілактика порушень норм охорони праці на підприємстві.

На семінар, що відбувся в історичному залі Будинку вчителя, зібралися понад 370 читачів журналу з усіх регіонів України. Кожний з учасників заходу отримав у подарунок свіжий номер журналу «Охорона праці і пожежна безпека», а також сувеніри від Видавничого дому «МЕДІА-ПРО».

У вступному слові при відкритті семінару головний редактор журналу Сергій Пономарьов познайомив присутніх з редакційною політикою та планами редакції на найближчий час. Редакція журналу вважає своїм пріоритетом потреби та побажання його читачів, тому всі читачі запрошуються брати активну участь у створенні видання.

Організація роботи з охорони праці, профілактика порушень норм безпеки, проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві, підготовка до відзначення на підприємстві Всесвітнього дня охорони праці – таких питань торкнувся у своєму виступі експерт з охорони праці, ветеран служби державного нагляду Віктор Даценко. Після виступу слухачі буквально атакували Віктора Миновича запитаннями щодо різних конкретних ситуацій розслідувань.

Наступний промовець – головний спеціаліст-технічний інспектор праці управління з питань охорони праці та здоров’я Федерації профспілок України Анатолій Стовбун – розкрив питання громадського контролю дотримання норм охорони праці. І знову – шквал запитань слухачів, кожний з яких отримав від Анатолія Івановича вичерпну відповідь.

Справжньою окрасою семінару став практикум з надання долікарської допомоги при виробничих аваріях, який провела спеціаліст з медицини катастроф Наталія Пушкарьова. На жаль, кожен з нас може бути свідком людської біди, тому знання й навички з надання першої допомоги постраждалим важко переоцінити. Декому зі слухачів семінару навіть пощастило спробувати «реанімувати» електронний манекен людини й отримати від нього «подяку за допомогу».

Завершив виступи голова Асоціації спеціалістів з охорони праці Федір Овсянніков, який розповів присутнім про створення цього громадського професійного об’єднання та запросив колег приєднуватися до Асоціації.

В ході семінару було організовано конкурс слоганів для журналу «Охорона праці і пожежна безпека». Переможцем конкурсу визнали Кирила Дядю, який запропонував гасло «Сто відсотків життя – сто один відсоток успіху!», що сподобався всім присутнім.

Наприкінці семінару його організатори влаштували лотерею за номерами анкет, заповнюваних учасниками при реєстрації. Переможці лотереї отримали цінні призи від Видавничого дому «МЕДІА-ПРО».

Нарешті ведучий оголосив про завершення семінару, але довго ще в кулуарах Будинку вчителя точилися розмови та дискусії його учасників…

По завершенню усі учасники заходу отримали сертифікати про участь у ньому.

Семінар справдив сподівання учасників і перетворився на платформу для професійного спілкування редакції журналу та видавництва з читачами.

Сергій Пономарьов