Анонс жовтневого випуску журнала «КАДРОВИК.UA»

Дата публікації: 23.09.2019

Жовте листя під ногами, останні теплі дні, неспішні прогулянки в парку, затишні вечори і новий номер журналу  «КАДРОВИК.UA», №10’2019  — як можна не любити жовтень!

В наступному випуску професійної періодики № 1 в Україні ми розглядатимемо наступні актуальні теми:

  • Новий порядок здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю

Чим новий порядок відрізнятиметься від затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  «Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 26 квітня 2017 року № 295, який 14 травня 2019 року було скасовано рішенням суду, та за які порушення законодавства про працю роботодавці притягатимуться до відповідальності першочергово — розглянемо у жовтневому номері.

  • Закриття структурного підрозділу підприємства: як краще «попрощатися» з працівниками?

Скорочення чисельності або штату працівників завжди викликає низку запитань: чи можна звільняти пільгові категорії працівників, як звільнити тих працівників, що перебувають у відпустках для догляду за дітьми, які виплати потрібно здійснити працівникам тощо. Про ризики, що можуть виникати під час скорочення різних категорій працівників, дізнаєтеся зі статті.

  • Правові аспекти виплати премії за виробничі результати та дисциплінарні стягнення

На жаль, останнім часом непоодинокими є випадки, коли роботодавці свідомо чи несвідомо, але порушують законодавство щодо здійснення належних працівникові виплат. Наприклад, упродовж дії дисциплінарного стягнення не виплачують премію за виконання виробничих показників. Найчастіше роботодавець мотивує це положеннями внутрішніх нормативних актів, що регулюють оплату праці, в яких такий вид виплат віднесено до заохочувальних. Чи правомірно це?

А поки що з друку вийшов вересневий номер «КАДРОВИК.UA», №9’2019! Тож вам є, що почитати.

ПРИДБАТИ ЖУРНАЛ