...
Реєструйся

Чи можна, працюючи на основному місці 8 год., працювати 8 год. на іншому місці за сумісництвом?


Пользователь dorosevych отправил сообщение,
используя форму контактов
https://www.kadrovik.ua/contact.

Чи може працівник ( посада бухгалтер)
працюючи на основному місці роботи – 8 год,
працювати за сумісництвом – 8 год на іншому
прриватному підприємстві ?
Чекаю відповіді. Дякую.

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...