...
Реєструйся

Зірки, які виступали на ювілеї Януковича, заробили разом 1 млн. євро


Гонорар зірок, які виступали на 60-річчі президента Віктора Януковича, складає приблизно 1 мільйон євро, пише «Корреспондент».

Як відомо, на святкуванні, яке відбулося 9 липня в держрезиденції Залісся, виступали Йосип Кобзон, Валерій Меладзе, Олександр Сєров, Філіп Кіркоров, Анжеліка Варум, Леонід Агутін, Наталія Корольова, група Дискотека Аварія, Тіна Кароль, Ані Лорак, Ірина Білик, а також світова знаменитість – співачка Лара Фабіан. Вели вечір російські шоумен і комік Максим Галкін і українська телезірка і родичка екс-президента Віктора Ющенка Маша Єфросініна.

Керівник московського концертного агентства Енергія зірок Дмитро Молчанов повідомив, що за подібні замовлення російські зірки беруть плату за вищим тарифом – як за виступи на корпоративах Газпрому. Дует Варум-Агутін працює за €45 тисяч, Філіп Кіркоров і Олександр Сєров беруть по €60-80 тисяч, а Дискотека Аварія може запитати до €80-100 тисяч. Назвати ж гонорар Кобзона Молчанов навіть не береться.

«Йому хіба що акції заводу якогось могли запропонувати», – жартує він.

Лару Фабіан російські олігархи замовляли, за даними московського експерта, за €250 тисяч. Шоумен Галкін як тамада коштує €120 тисяч, а середній гонорар Єфросініної – близько €4 тисяч.

У результаті, відзначає видання, сума, яка в якості гонорарів повинна була перекочувати в кишені зірок, що приїхали, складає не менше €1 млн.

Коментуючи фінансову частину ювілею Януковича, голова АП Сергій Льовочкін відзначив: день народження Президента був організований за приватні кошти Януковича, і ні копійки грошей з держбюджету на ювілей не витратили.

Як відомо, за даними офіційної декларації за минулий рік, дохід Віктора Януковича склав 235 тисяч грн.

Джерело:proUA