Чи можна звільнити працівника, який тривалий час хворіє, за власним бажанням?

Дата публікації: 10.09.2019

Відповідно до статті 38 КЗпП розірвання трудового договору з ініціативи працівника є звільненням за власним бажанням. Працівник, який уклав трудовий договір на невизначений строк, має право в будь-який час його розірвати, письмово попередивши роботодавця про звільнення за два тижні. У разі наявності поважних причин, зазначених у частині першій статті 38 КЗпП, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

Обмежень чи заборони щодо звільнення за власним бажанням працівника, який тривалий час хворіє, нема.