...
Реєструйся

Для покращення настою


Прочитала на якомусь із сайтів історію і дуже довго сміялась. Хочу поділитись гарним настроем з колегами:
“Тут якось я з ранку сильно на роботу запізнювалася.
Ну, думаю треба машину ловити. Приходжу на зупинку, зупиняюся трохи осторонь, чекаю. Хвилини через три між мною і зупинкою стає дівиця: зріст 170, засмага, спідниця попу ледь прикриває, каблуки, ну, і природно, блондинка. Подивилася на мене так переможно. Відставила коліно убік і голосує.
Ну все, подумала я, в своїх звичайних джинсиках і сорочці, з рюкзачком. не відразу виїду.
А блондинка витончено скинула ручку. . аж я задивилася. Мда-а, ну і Бог з тобою! – Подумала. Але мужики ж на неї швидше поведуться, прикро. . вона поїде, а мені стояти не перестояти.
І тут ніби продовження моїх думок: летить шикарна іномарка представницького класу. Ну, все. . подумала про себе, дівчина зараз поїде. Але машинально все одно піднімаю руку. І на що сподіваюся? Машина на швидкості пролітає повз блондинку, спеціально ,як мені здалося, заїхавши в калюжу і обливши брудом рідкої з ніг до голови… і гальмує біля мене.
Блондинка в ступорі. . з вій бруд капає.
Я заглядаю в віконце, а там сидить досить таки доросла тітка 45 – 50 років:
– Сідай, донька.
Їдемо. А мене цікавість розбирає, за що ж вона так блондинок не любить. Акуратно так цікавлюся, вона як давай реготати і розповідає:
– Так ця погань, дружина мого колишнього чоловіка. Відсудили вони при розлученні все – квартиру, дачу, навіть собаку! Залишили мені невелику звіроферму. Я її продала і купила машину. Давно мріяла цю наволоч переїхати!