...
Реєструйся

До кінця року комуналку в Києві не підвищуватимуть


Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов виключає повторне підвищення тарифів на комунальні послуги для населення в 2010 році. Про це Попов повідомив журналістам.

“Я думаю, що підвищувати тарифи населенню ми не будемо в цьому році, а в наступному подивимося”, – сказав він.

При цьому Попов вважає, що основним способом погашення заборгованості перед постачальниками послуг, такими як “Київенерго” і “ДАРтеплоцентраль”, є саме підвищення тарифів.

За його словами, оскільки підвищення тарифів не буде, доведеться шукати кошти для погашення перед постачальниками послуг різниці в тарифах.

Попов розповів, що Київ спільно з урядом зараз відпрацьовує механізм погашення даної заборгованості, а також висловив упевненість в тому, що спосіб погашення заборгованості буде знайдено до кінця цього року.

Нагадаємо, що голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв вважає необгрунтованими тарифи на комунальні послуги в Києві.

Своїм розпорядженням N392 від 31 травня Київміськадміністрація підвищила тарифи на опалення, гаряче водопостачання і водовідведення для населення на 29,4-41,3% з 1 липня.

У цьому ж розпорядженні Київміськадміністрація висловила намір продовжити поетапне підвищення вказаних тарифів до економічно обгрунтованого рівня у вересні та листопаді.

Джерело: ХайВей