ІІ Всеукраїнські кадрові збори


ІІ Всеукраїнські кадрові збори

          Вже стало доброю традицією для найпрактичнішого професійного журналу «Довідник кадровика» запрошувати працівників кадрових служб на щорічні безкоштовні кадрові збори у квітні. Цього разу на запрошення журналу зібралося понад 500 учасниківпрофесіоналів найбільших підприємств і установ держави. Збори пройшли в урочистій обстановці, адже приурочені вони були до професійного святаДня кадровика.

Детально >>>

 

 

17 січня 2011 року   в редакції журналу “Довідник кадровика” визначили жеребкуванням переможців акції

“Передплата-2011”

Дивитись список переможців

Телефон для довідок 0 (44) 507-2227 (відділ маркетингу)

Шановні  передплатники!

Усім передплатникам, які стали переможцями  акції «Передплата-2011»,  у лютому посилками та рекомендованими бандеролями  відправлено  відповідні подарунки.

Поштові відправлення потрібно забирати у поштових відділеннях за повідомленнями, які надходять на вашу адресу. Якщо протягом місяця адресат не отримає поштового відправлення, воно буде повернено  на адресу ТОВ «МЕДІА-ПРО». 

Повторне направлення подарунка  здійснюється за запитом передплатника.

За довідками звертайтеся за тел. (44) 507-2226 – відділ передплати.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ КАДРОВІ ЗБОРИ

29 квітня 2010 року в Українському домі відбулися Всеукраїнські кадрові збори, присвячені Дню кадровика, який ось уже вчетверте 27 квітня відзначають тисячі працівників кадрових служб підприємств і установ України.
Поки що це професійне свято не запроваджено офіційно, однак сподіваємося, що представники цієї професії невдовзі матимуть своє офіційне свято — вони на це заслуговують.