Компенсація невикористаної додаткової відпустки одинокій матері


Добрий день, колеги! Підкажіть, будь-ласка, у нас звільняється жінка, яка сама виховує дитину до 15 років. На наше підприємство вона прийшла працювати в жовтні 2011 р., у 2011 р. вона знаходилася на обліку в центрі зайнятості, а з попереднього місця роботи звільнилася у кінці 2010 р.

За 2011 р. ми маємо виплачувати їй компенсацію, чи ні ?

Матеріали до теми


ЗАПИТАННЯ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
Працівникові встановлено підгрупу Б І групи інвалідності. У висновку МСЕК та ІПР передбачено можливість роботи вдома. Чи обов’язково звільняти такого працівника і за якою статтею? ...
Працівник — застрахована особа за договором добровільного медичного страхування звільнився: що з фінансовим результатом до оподаткування?
Договір страхування — це письмова угода між страхувальником і страховиком, згідно з якою страховик бере на себе зобов’язання у разі ...
Чи має право на допомогу по безробіттю працівник, який звільнився з роботи за власним бажанням без поважної причини?
Так, має.   Розірвання трудового договору з ініціативи працівника на підставі статті 38 КЗпП є звільненням за власним бажанням. Працівник ...
Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень