2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
cigara_69869
6 вересня, 2016 - 11:03
Допоможіть будь ласка розібратися!!! Співробітник в організації взяв відпустку на 3 дні та в період відпустки відкрив лікарняний по догляду за дитиною. В такому випадку працівникові переноситься відпустка і підлягае опляті лікарняний?
onnatik
7 вересня, 2016 - 09:56
Інструкція про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 13 листопада 2001 р. N 455 ) п. 3.11. Якщо мати або інша працююча особа, яка доглядає за хворою дитиною, перебуває у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці у зв'язку з навчанням або творчій відпустці, у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, відпустці без збереження заробітної плати, то листок непрацездатності видається з дня, коли мати або інша працююча особа, яка здійснює догляд за хворою дитиною, повинна стати до роботи.