Реєструйся

ЛИСТ Мінпраці Щодо нормативної чисельності працівників бухгалтерії


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.04.2010 р. N 4174/0/14-10/13

Щодо нормативної чисельності працівників бухгалтерії

Міністерство праці та соціальної політики України надсилає за належністю лист депутата <… > щодо роз’яснення порядку застосування постанови Ради Міністрів Української РСР від 17.05.79 р. N 255 “Про типові штати централізованих бухгалтерій при обласних, міських та районних відділах (управліннях) народної освіти, охорони здоров’я і культури та при центральних районних і міських лікарнях” (додаток 3) та постанови Секретаріату Всесоюзної центральної ради Професійних Союзів від 30.12.76 р. N 99/29 “Про затвердження показників та порядку віднесення централізованих бухгалтерій при міністерствах та відомствах АРСР, виконкомах крайових, обласних, окружних, міських, районних, селищних та сільських радах депутатів трудящих, їх управлінь і відділів до групи з оплати праці керівних працівників і спеціалістів”.

Про результати розгляду питань, порушених у листі, просимо повідомити автора.

Водночас повідомляємо, що для розрахунку нормативної чисельності працівників, зайнятих бухгалтерським обліком, застосовуються Міжгалузеві нормативи чисельності працівників бухгалтерського обліку, затверджені наказом Мінпраці від 26.09.2003 р. N 269.

Зазначені Міжгалузеві нормативи містять норми чисельності працівників бухгалтерського обліку установ, організацій, підприємств та норми часу на виконання робіт усіх видів бухгалтерського обліку згідно із Планом рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств та організацій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 26.09.2003 р. N 269.

<…>

 

Заступник Міністра 

А. Черкасов 

 

Матеріали до теми


Перенесено щорічну разову виплату оборонцям України
Верховна Рада України 20 березня 2023 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової ...
Прийнято Закон щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби
Верховна Рада України 21 березня прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих ...