...
Реєструйся

Найкращі роботодавці України 2012 року


В Україні визначили кращих роботодавців 2012 року в рамках спеціального проекту групи компаній HeadHunter “Премія HR-бренд Україна”. У цьому році на конкурс 42 компанії подали свої проекти, які були успішно реалізовані і дали результати в залученні, мотивації та утриманні персоналу, розвитку компанії в цілому і її репутації як роботодавця.

Так, у номінації “Світ” (проект, реалізований в Україні та хоча б в одній іншій країні) переможцями стали: міжнародний автомобільний холдинг “Антлант-М”, торгова мережа “Фокстрот. Техніка для дому” та металургійна компанія “Інтерпайп”.

У номінації “Столиця” (проект, реалізований у Києві) перемогу здобули: , ТОВ “Ернст енд Янг”,  мережа ресторанів “Сушія” і комунікаційний холдинг “Atlantic Group Limited”.

У номінації “Регіон” (проект, реалізований в одному або кількох регіонах України, крім Києва) перемогли: агропромислова компанія України “Мрія Агрохолдинг”, лінія магазинів “Єва” та металургійна компанія “Інтерпайп”.

У номінації “Країна” (проект, реалізований у кількох регіонах України, включаючи Київ) переможцями стали: холдинг “Агро-Союз”, банк ПУМБ і компанія з розробки програмного забезпечення SoftServe.

Суддівство конкурсу здійснювали провідні українські і російські експерти у сфері HR-брендингу.

За словами Ганни Власової, голови журі, засновника і директора школи HRM, партнера Інституту стратегій Inspira, найуспішніші проекти були в сфері ІТ, сільського господарства, металургії та банківського сектора. При чому, бюджет компанії не був критерієм, адже учасники повинні були за мінімальних витрат показати максимальний результат.

Також експерт додала, що зараз в Україні є топові компанії, які стараються для своїх працівників, і величезне число компаній, де HR-менеджмент на рівні феодалізму.

Джерело: UBR