Реєструйся

Підвищення пенсійного віку українці не схвалюють


93% українців виступають проти підвищення пенсійного віку. Такі результати національного щомісячного дослідження.

Як повідомили в прес-службі, в тому, що пенсійний вік не потрібно підвищувати, впевнені 93,4% українців. При цьому 2,8% опитаних заявили, що його потрібно підвищити і для чоловіків, і для жінок, 0,7% – тільки для чоловіків, ще 0,7% – тільки для жінок, 2,4% – вагалися з відповіддю.

Водночас 66% українців вважають, що 60 років для чоловіків і 55 років для жінок – це саме той вік, коли слід виходити на пенсію. 30% опитаних вважають, що 60 років для чоловіків і 55 років для жінок – це занадто пізно, щоб виходити на пенсію, 2% вважають, що занадто рано, і 2% – вагалися з відповіддю.

Разом з тим, 89,2% респондентів згодні з твердженням, що жінки повинні виходити на пенсію раніше, 6,5% респондентів вважають, що пенсійний вік чоловіків і жінок має бути однаковим, і 4,3% – вагалися з відповіддю.

Опитування проводилося в травні 2010 року, опитано 1,2 тис. респондентів у віці 16-75 років. Опитування проводиться методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” вдома у респондентів. Похибка вибірки не перевищує 3%.

Джерело:ubr.ua