...
Реєструйся

Призначення директором


Підкажіть чи правильно!!!! Протоколом Загальних зборів засновників у листопаді 2012 р. було вирішено призначити директором Слюсаренко. Діяльність не велась. З 1 березня 2013 р. ми прийняли працівників і сформували штатний розпис. Зробили наказ 01.03.2013р. , що директор приступає до виконання обов’язків ,а підставою для видачі наказу є протокол ——-.чи потрібно обовязково щоб він писав заяву ?прошу прийняти мене на роботу і т.д….. і як бути , якщо протокол датований 2012р., а наказ ми видаєм у березні 2013р.,

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...