...
Реєструйся

Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 р. N 82 (про виплату допомоги на оздоровлення музейним працівникам)


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 2010 р. N 932

Київ

Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 р. N 82

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 2005 р. N 82 “Про реалізацію окремих положень частини другої статті 28 Закону України “Про музеї та музейну справу” (Офіційний вісник України, 2005 р., N 4, ст. 216), доповнивши її пунктом 4 такого змісту:

“4. Установити, що працівникам державних і комунальних музеїв, зазначеним у затвердженому цією постановою переліку посад, виплачується допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу (ставки заробітної плати). Зазначена допомога виплачується у порядку, встановленому пунктами 2 і 3 цієї постанови.”.

 

Прем’єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Матеріали до теми


Вдосконалено військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів
Уряд вдосконалив військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. ...
Роботодавці можуть у режимі реального часу подавати відомості про зміни у трудових відносин на вебпорталі ПФУ
До уваги усіх роботодавців, у яких відбулись зміни у трудових відносинах з працівниками після 8 червня 2024 року: відповідно до ...