Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2015 році


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.03.2015

м. Київ

N 299/5
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 березня 2015 р. за N 247/26692

Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2015 році

Відповідно до пункту 1 2 постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 1996 року N 710 "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" (зі змінами) та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у науково-дослідних установах судових експертиз Міністерства юстиції України
НАКАЗУЮ:
1. Установити, що з урахуванням індексу споживчих цін за 2014 рік нормативна вартість однієї експертогодини у 2015 році становить:
експертиза проста – 61,5 грн;
експертиза середньої складності – 76,8 грн;
експертиза особливої складності – 92,4 грн.
2. Директорам науково-дослідних установ судових експертиз забезпечити складання калькуляцій вартості проведення експертиз згідно із встановленою нормативною вартістю однієї експертогодини у 2015 році.
3. Департаменту судової роботи та експертного забезпечення правосуддя (Олійник О. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Янчука А. В.

Міністр

П. Петренко

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень