2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Yulechka
8 червня, 2011 - 10:08
Добрий день! Підкажіть будь ласка, чи для всіх категорій працівників попередній медогляд при прийнятті на роботу є обов'язковим і на що можна зіслатися? Дякую!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
8 червня, 2011 - 17:32
Відповідно до статті 191 КЗпП усі особи молодше 18 років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають ообов’язковому медичному оглядові. Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2001 № 559 затверджено Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, а також Порядок проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок. Відповідно до цього Порядку проводяться обов’язкові попередні (до прийняття на роботу) та періодичні профілактичні медичні огляди працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.