...
Реєструйся

Робота у сільському господарстві – які вакансії доступні сьогодні?


До аграрного сектора сьогодні запрошуються працівники на збір врожаю, управління технікою, у ветеринарні лікарі та ін. Який рівень доходу пропонується кандидатам?

​​Ринок праці в галузі сільського господарства під час війни: як наразі працює Україна?

Аграрна галузь безумовно постраждала за 6 місяців війни в Україні. Проте страшні обставини майже не вплинули на врожайність, якщо порівнювати її із середньою за останні 2-3 роки, а от інвестиції призупинилися. Не дивлячись на це, українцям і зараз широко пропонується робота в сільському господарстві, адже на поля та ферми як і раніше продукують величезні обсяги продукції для імпорту. Сьогодні ми розповімо про аграрні сектори, які потребують робочих кадрів з усієї країни.

Які є пропозиції у сільському господарстві?

По всій Україні зараз відкрито понад 600 вакансій в аграрній сфері. На роботу потрібні як спеціалісти, які збирають врожай, так і програмісти, які налаштовують системи управління виробництвом. Середня заробітна плата у галузі складає 15000 грн. 

За даними Jooble, cьогодні в аграрних підприємствах, найбільш популярні відкриті вакансії:

  • Тракторист – виконує роботи типу орання поля, посів та збір врожаю зернових культур. Повинен мати водійське посвідчення категорії B. За місяць отримує від 12000 грн.
  • Охоронець – повинен спостерігати за цілісністю врожаю, техніки на складах та підприємствах. Заробляє приблизно 10000-11000 грн.
  • Оператор машинного доїння – займається доїнням корів у доїльній залі на молочно-товарній фермі. За місяць роботи з графіком 8/4 на одній з вакансій пропонують 15000-17000 грн.
  • Птахівник – займається вирощуванням курчат-бройлерів, слідкує за дотриманням санітарних норм, виконує господарські роботи на фермі. Отримує від 13000 грн.
  • Робочий на грибну ферму – займаються вирощуванням грибів, готують сировину для субстратів, збирають врожай. Середній рівень заробітку – 10000-12000 грн.
  • Різноробочий з догляду за тваринами – приймає, зважує тварин, регулює подачу кормів, води, стежить за збереженням поголів’я. Заробітки від 10000-12000 грн.

На великі підприємства також потрібні машиністи для управління технікою. Наприклад, спеціаліст з навантажування та розвантажування зернових машин, який вміє користуватися пультом управління та проводити ремонтно-технічні роботи, може отримувати від 13000 грн.

На фермах вкрай необхідні лікарі ветеринарної медицини, які проводять лікувальні та профілактичні процедури, вакцинації, розтини для відбору патологічних матеріалів, аналізи. Також на роботу запрошуються асистенти ветеринарів. Заробітна плата зазвичай договірна.

Джерело: Jooble

Матеріали до теми


ТЦК та СП ігнорує відстрочку заброньованого: чи можна оскаржити в суді?
Вже понад рік діє оновлений порядок бронювання. Він надає можливість бізнесу подавати на бронювання критично важливих працівників і отримувати для ...