Реєструйся

Ситуація на світовому ринку праці погіршується


Світова економіка стоїть на порозі нової рецесії, причому вона особливо сильно позначиться на зайнятості. Такий прогноз зробила Міжнародна організація праці (МОП) у своєму звіті, пише Лента.ру.


Зростання безробіття може призвести до суспільних хвилювань у кількох десятках країн. Згідно зі звітом, загальмує відновлення світової економіки почало найсильнішим чином впливати на ринки праці. Для подолання наслідків кризи в світі має бути створено близько 80 млн. робочих місць, однак уповільнення зростання ВВП в різних країнах дозволить створити вдвічі менше.

У звіті також наголошується, що в 69 з 118 вивчених країн жителі констатують падіння рівня життя в 2010 році в порівнянні з докризовим часом. У 99 країнах респонденти заявили, що втратили довіру до урядів своїх держав.

За оцінкою МОП, погіршення умов на ринку праці відбулося в 2-3 розвинених економік, і більш ніж у половині країн, що розвиваються.

У 45 з 118 державах ситуація, що склалася у сфері зайнятості може призвести до масового невдоволення, якщо положення не буде виправлено в осяжному майбутньому. МОП зазначає, що для зниження безробіття на 0,4-0,8 процентних пункту держави повинні збільшити витрати на зайнятість на піввідсотка від ВВП.

Раніше МОП зафіксувала, що безробіття в світі в 2010 році залишилася на рекордному рівні. У минулому році в порівнянні з 2007 роком кількість безробітних зросла на 27,6 млн. чоловік.

Джерело: www.companion.ua