Реєструйся

“Смачні ідеї для офісу” та “Моя улюблена страва”


Інтернет-портал  www.kadrovik.ua оголошує  конкурс кулінарних рецептів!

Найкращі з них будуть включені до спеціального розділу компакт-диску «СМАЧНА ПОДОРОЖ»* з даними про автора рецепта і його фотографією!

Конкурс проводиться за двома темами:

1. «Смачні ідеї для офісу»

Кожен з нас проводить близько третини свого життя на роботі — майже так само, як і вдома.

І хоча в офісі нібито немає умов, щоб нормально пообідати, пригостити колег смачненьким на честь свого дня народження, у житті завжди є місце для невеличкого свята. Ми впевнені, що багато з вас знають, як його влаштувати!

Надсилайте рецепти недорогих та вишуканих водночас страв, що можна легко і швидко приготувати на роботі. Або таких, що зручно привезти з дому й неважко подавати у «бойових» умовах офісу.

2. «Улюблена сімейна страва»

Крім напружених буднів, на щастя, є час відпочинку, коли хочеться створити атмосферу сімейного затишку.  Скільки сімей — стільки й улюблених сімейних страв! Кожна жінка знає хоча б один рецепт фірмового прабабусиного пирога, унікальних голубців або навіть якогось неймовірного фрікассе…
Тож поділіться своїми секретами з колегами!

Усі надіслані рецепти буде розміщено на сайті Всеукраїнської асоціації кадровиків.

Чекаємо на ваші рецепти!

Надсилайте  рецепти  на електронну адресу smacota@mediapro.com.ua за такою формою:

  1. Рецепт
  2. ПІБ автора
  3. Назва компанії на посада (за бажанням)
  4. Фото страви (дуже  бажано!)
  5. Фото автора (дуже бажано!)

Подивитись рецепти>>>

 

*Подарунковий компакт-диск «СМАЧНА ПОДОРОЖ»

 

Цей унікальний диск з різноманітними рецептами й корисними порадами, що його готує Видавничий дім «МЕДІА-ПРО», — ОСОБЛИВИЙ ПОДАРУНОК усім, хто до 15 грудня оформить передплату на журнал «Довідник кадровика» / «Справочник кадровика» (або на будь-яке інше професійне видання ВД «МЕДІА-ПРО») на 2012 рік і надішле копію платіжного доручення факсом 0 (44) 507-2226.