...
Реєструйся

Тимчасовим працівникам на Євро-2012 не підвищуватимуть зарплати


Зарплати на тимчасову роботу Євро-2012 не піднімуть через велику кількість волонтерів, але обслуговуючий персонал може розраховувати на щедрі чайові. Про це в ексклюзивному коментарі UBR.UA розповіла PR-менеджер проекту Work.ua Марина Василиненко.

“Найбільш затребувані спеціальності перед проведенням футбольного чемпіонату — покоївки, офіціанти, готельні адміністратори, тобто обслуговуючий персонал. При цьому попит на будівельників впав, тому що основні будівельні роботи вже завершені”, — зазначила вона.

Також, додала експерт, активно підшукують кадри також компанії, які здають автомобілі в прокат. “Їм потрібні водії з безаварійним досвідом роботи та знанням англійської мови. До того ж затребувані гіди, перекладачі, мистецтвознавці”, — сказала вона.

Що стосується вимог до кандидатів, за словами Марини Василиненко, — це знання іноземної мови, працьовитість, стресостійкість, командний дух і орієнтація на клієнта.

“Варто зазначити, що побажань стосовно статі фахівців, що забезпечують проведення футбольного чемпіонату, організатори не висувають”, — наголосила вона.