...
Реєструйся

“УСЕ ПРО ВІДПУСТКИ” — практичний посібник


 

Від редакції журналу «Довідник кадровика»

Для керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, їхніх кадрових служб та фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю

 
Практичний посібник «УСЕ ПРО ВІДПУСТКИ»
 

 

Автор:

Віктор Рожнов, консультант із кадрових питань, автор багатьох видань із кадрового діловодства

Формат: А4

Обсяг: до 100 с.

 

Відпустка — найтриваліший вид відпочинку. Працівники мають право на відпочинок, таке право їм гарантується законодавством.

Це видання — путівник по відпустках: види відпусток, умови та порядок надання, складання графіка, методика розрахунків тривалості, обчислення стажу роботи, перенесення, поділ відпустки, відкликання з відпустки.

Отже, які є види відпусток, передбачених законом?

Серед щорічних — основна відпустка; додаткова відпустка за роботу із шкідливими та важкими умовами праці;додаткова відпустка за особливий характер праці; інші додаткові відпустки, передбачені законодавством (як-от, за роботу із шкідливими і важкими умовами праці, за особливий характер праці, відпустки державним службовцям).

Приділено увагу особливостям оформлення наказів і подано їхні зразки.

Окрема увага — додатковим відпусткам у зв’язку з навчанням: із збереженням заробітної плати; без збереження заробітної плати;у зв’язку з навчанням у середніх закладах освіти,у професійно-технічних навчальних закладах,у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти та аспірантурі;відпустка на час профспілкового навчання, а також виокремлено творчі відпустки.

Докладно представлено матеріал, присвячений соціальним відпусткам: у зв’язку з вагітністю та пологами; для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; особам, які усиновили дітей; додаткова відпустка працівникам, які мають дітей.

Розглянуто порядок та особливості надання щорічних основних та додаткових відпусток працівникам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того, знайдете розділ, присвячений відпусткам, які надаються без збереження заробітної плати.

Після кожного розділу подано зразки оформлення заяв та наказів.

Зверніть увагу, у виданні розглянуто останні  новації у законодавстві щодо відпусток: додаткова відпустка окремим категоріям ветеранів війни  — порядок надання, тривалість, оплата; відпустка без збереження заробітної плати працівникам на період проведення АТО, відпустки у зв’язку з усиновленням дитини; відпустки без збереження заробітної плати на період оголошення карантину на відповідній території; відпустка одному із прийомних батьків; відпустка для підготовки та участі в змаганнях.

 
З питань придбання:
(044) 568-5138, 507-2227

podpiska@mediapro.com.ua
Усі видання Придбати в інтернет-магазині