...
Реєструйся

Увольнение по переводу на другое предприятие с отработкой 2 недели?


Пользователь Пионер отправил сообщение,
используя форму контактов https://kadrovik.ua/contact.

Подскажите пожалуйста, должен ли работник
писать заявление на увольнение по
переводу на другое предприятие с
отработкой 2 недели
Другое предприятие не возражает принять
его сейчас же, а руководитель первого
предприятия заставляет отрабатывать 2
недели.
В КЗоТ Украины указана ст.36 п 5 по переводу
(но не оговорено с отработкой 2 недели или
нет)
Заранее благодарна за помощь.

Матеріали до теми


Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...
МОЗ запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників
Безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоровʼя є однією із передумов забезпечення якості та ефективності медичної допомоги. МОЗ України за ...