Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

9 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Yulechka
7 грудня, 2010 - 11:06
Добрий день! У нас на підприємстві є професія "оператор верстатів з ЧПУ" (числово-програмне управління), в класифікаторі назва професії звучить як "оператор верстатів з програмним керуванням", тобто різниця в назві верстата. Чи потрібно нам змінювати назву професії згідно класифікатора?
yaroslavapankiv
головний редактор журналу «Довідник кадровика», керівник ВГО "ВАК"
8 грудня, 2010 - 18:23
Доброго дня. Класифікатор професій є нормативним документом і його треба виконувати. Вносьте зміни в штатний розпис, а тоді вже , відповідно до штатного розпису, і в трудову книжку. Нехай щастить.
Yulechka
9 грудня, 2010 - 13:07
А якщо у трудовій книжці зроблено вже два записи з невідповідною до класифікатора назвою професії, як правильно зробити виправлення цієї назви: по першому запису (про прийняття на роботу) чи по запису про підвищення кваліфікації? Щиро вдячна!
Yulechka
9 грудня, 2010 - 10:42
Дякую!
Irusia
15 грудня, 2010 - 10:25
Добрий день! У 1984 році людина була призначена на посаду класовода, але фактично працювала вчителем початкових класів. Зараз вона хоче оформити пенсію за вислугу років. Пенсійний фонд відмовляє їй у цьому, керуючись Постановою Кабінету Міністрів "Про перелік посад, що дають право на вислугу років", де посада "класовод" не передбачена. На основі наказу начальника відділу освіти вносилися зміни до записів трудової книжки, але пенсійний фонд знову відмовив. Підкажіть будь ласка шляхи вирішення питання!!! Дякую!!!
Yulechka
15 грудня, 2010 - 13:16
Добрий день! А чим вони коментують цю відмову?
redaktor
15 грудня, 2010 - 13:54
 Добрі люди пропонують звернутися на "гарячу лінію" Пенсійного фонду 0-800-503-753.
tatia_m
24 січня, 2011 - 13:34
Добрий день! У мене на новому підприємстві в трудову книжку вписали посаду "інженер з систем управління якістю", в класифікаторі назва професії звучить як "інженер з якості". На всі мої прохання кадровик каже, що не має різниці як записана посада, бо вона по коду співпадає... Але ж в трудовій книжці коди класифікатора не пишуть. Чи є такий запис в трудовій правомірним? І чи в майбутньому в пенсійному не скажуть мені, що ці роки не враховуються до мого стажу?? Як пояснити кадровику, що мені НЕОБХІДНИЙ ЗАПИС по посаді саме так як звучить в класифікаторі?
o.lazeva
28 січня, 2011 - 16:32
У меня вопрос к эксперту. Скажите пожалуйста, а если на частном предприятии не производятся изменения названий должностей согласно классификатора? Чем это чревато?