Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
18 квітня, 2011 - 12:19
Пользователь Lissa отправил сообщение, используя форму контактов http://www.kadrovik.ua/contact. Как правильно оформить документ о том ,что работник перед началом работы ознакомлен с условиями работы ... согласно ст. 29 КЗоТ Украины. Где работник должен ставить свою подпись?
MN.hr
18 квітня, 2011 - 13:03
Компетентні державні органи ніколи не встановлювали правових, організаційних форм, в яких власник має довести до відома працівника інформацію, зазначену в п.1 ст.29 КЗпП України. Але у самій цій статті прямо зазначається, що вказана інформація повідомляється працівнику під розписку. На відміну від правил п.2 і п.4 , правило п.1 додержується далеко не завжди. Але в практиці зустрічаємо, крім підписів у журналах реєстрації ознайомлення з правилами тр. розпорядку, кол.договором, інструктажів з охорони праці і ПБ, в наказі про прийом дублюється запис :"з наказом, правилами трудового розпорядку, охорон.праці і умовами праці ознайомлений" Також відомо, що права, обов'язки і умови праці зазначені в посадовій інструкції , яку працівник підписує до початку роботи. і ще цікавий момент: стаття 29 КЗпП зазнавала змін двічі: у редакції 1988 року п.1. "1) роз'яснити працівникові його права і обов'язки та істотні умови праці", а в редакціїї 1993 року - той варіант, який чинний сьогодні слово "істотні" нажаль, прибрали так би було все зрозуміло - істотні умови - система та розмір оплати праці, пільг, режиму роботи, свтановлення роб.часу, суміщення професій, зміну розрядів... Таким чином, істотні умови праці чи умови праці є оціночним поняттям у трудовому праві, яке характеризується трьома особливостями: 1. воно не конкретизоване законодавцем (про що зазначила на початку відповіді) 2.воно уточнюється у процесі правозастосування 3.воно дає можливість органу, що застосовує право, для вільного розсуду, вільної оцінки фактів.
zhekkka_kadr
22 квітня, 2011 - 13:50
В наказі про призначення,переведення т і нш., доцільно додати строку " З умовами праці та розміром заробітної плати ознайомлений _____________(підпис) "