В трудовій книжці працівника заповнені всі сторінки

Дата публікації: 26.07.2019

На якій сторінці трудової книжки працівника ставиться штамп з написом «Виданий вкладиш»?

Згідно з пунктом 3.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58 (далі — Інструкція № 58), якщо в трудовій книжці працівника заповнені всі сторінки відповідних розділів, вона доповнюється вкладишем. Вкладиш вшивається у трудову книжку, заповнюється і ведеться власником або уповноваженим ним органом за місцем роботи працівника в такому самому порядку, що й трудова книжка. Вкладиш без трудової книжки недійсний. 

Відповідно до пункту 3.2 Інструкції № 58 про кожний виданий вкладиш на першій сторінці (титульний аркуш) трудової книжки вгорі ставиться штамп розміром 10 х 25 мм з написом «Виданий вкладиш» і тут же зазначаються серія та номер вкладиша. При кожній наступній його видачі має ставитися штамп і зазначатися серія та номер вкладиша.

Відповідь на запитання надала Галина Білоткач, експерт гарячої лінії журналу «КАДРОВИК.UA» 
 



Вас може зацікавити

Електронне видання
КАДРОВИК.UA

Придбати

Газета
Кадри і зарплата

Придбати

Електронна система
ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ. Кадровик

Придбати