Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Tatar
18 січня, 2013 - 14:05
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як згідно нового Переліку .... групувати накази у справи. Чи можна зробити так: 1.накази з кадрових питань тривалого зберігання 2) накази про надання щорічних відпусток та відпусток на навчання 3) Накази з основної діяльності 4) накази з адм-госп. питань 5) накази про накладення дисциплінарних стягнень 6) накази про короткострокові відрядження. Чи є потреба ще більше розбивати, адже установа налічує 20 чол., наказів загалом не більше 100 за цілий рік. І ще куди відносити накази про надання щомісячних премій прац. установи, про делегування членів від роботодавця для створення комісії їз соціального страхування та накази про надання відпустки у зв. з вагітністю і пологами? Дуже буду вдячна за відповідь.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
18 січня, 2013 - 15:00
Відповідно до п.105 Типової Інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. N 1242, залежно від змісту управлінської дії накази на підприємствах видаються з таких питань: а) з основної діяльності; б) адміністративно-господарських питань; в) кадрових питань (особового складу). Для вашого підприємства, на мою думку, достатньо двох видів наказів а) і в). Накази, які відносяться до кадрових, зазначені у підпункті "б" пункту 16 Переліку. Усі інші накази можна віднести до наказів з основної діяльності. Готуючи зведені кадрові накази, потрібно враховувати строки їх зберігання (75 і 5 років). Звертаю увагу, що відпустка з вагітності та пологів надається за листком непрацездатності, а наказ не складається.
Tatar
18 січня, 2013 - 21:00
Дякую за відповідь! Однак, чи не виникнуть потім у мене труднощі, коли я в одну справу буду підшивати наприклад накази про надання щорічних відпусток та накази про прийом на роботу, все ж таки терміни зберігання різні а справа одна...., відповідно і журнал реєстрації одиню Щодо відпустки у зв. з вагітністю та пологами, то такі накази ніколи не виносила, однак цього почало вимагати вищестояще керівництво, в Переліку у ст. 16 ці накази не вказані, тому й виникло питання.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
21 січня, 2013 - 15:38
Формувати справи, як і складати зведені накази з кадрових питань, необхідно з одними строками зберігання.
Tatar
21 січня, 2013 - 16:00
Дякую!!!!!
Татьяна 190485
15 серпня, 2013 - 13:21
Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, наказ про зарахування на стажування та наказ про відрахування із стажування - це ж кадрові накази? Я ці накази ніколи не робила, а прийшовши на нову роботу, виявила їх, коли почала приводити кадри до порядку.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
15 серпня, 2013 - 14:49
Так. Керуючись підпунктом «б» пункту 16 «Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів», затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 N 578/5.