Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
%count допис / 0 нових
art09
Юлія
1 квітня, 2018 - 22:11
Доброго дня, колеги! Працівника, з яким укладено строковий трудовий договір, звільняємо за його бажанням за наявності поважних причин відповідно до ст. 39 КЗпП. Виникає питання - чи може працівник відкликати подану заяву про звільнення? Як, на мене, правила ст. 38 КЗпП при достроковому розірванні трудових договорів за ст. 39 КЗпП не діють. Зі ст. 38 КЗпП можна використовувати виключно перелік поважних причин. Проте, думки розділилися. Дуже потрібна Ваша професійна допомога. Можливо хтось має судову практику з порушеного питання. Завчасно дякую!