7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Tany@z
2 грудня, 2013 - 09:26
Добрий день! Чи може бути відповідальною особою  з питань запобігання та виявлення корупції особа, яка займає посаду провідного фахівця-аудитора?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
2 грудня, 2013 - 10:36
Типовим положенням про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою КМУ від 04.09.2013 № 706, не передбачено ніяких обмежень щодо посади уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції. Ця особа визначається за рішенням керівника підприємства, установи, організації.
sekretarbpgl
3 грудня, 2013 - 12:00
Чи потрібна згода працівника? Та чи потрібно взагалі призначати таку особу у професійно-технічному навчальному закладі державного підпорядкування? Дякую.
derkach
natali
4 грудня, 2013 - 14:58
Але цим Типовим положенням передбачено, що відповідальна особа повинна бути безпосередньо підпорядкована керівнику установи?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
4 грудня, 2013 - 17:56
У Типовому положенні не зазначено, «що відповідальна особа повинна бути безпосередньо підпорядкована керівнику установи». У частині другій п. 3 Типового положення зазначено: «Уповноважений підрозділ підзвітний керівникові органу виконавчої влади, підприємства, установи та організації». Тому можна зробити висновок, уповноважена особа також підзвітна (не безпосередньо підпорядкована!) керівникові органу виконавчої влади, підприємства, установи та організації. 
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
3 грудня, 2013 - 16:54
Зазначеним вище Типовим положенням конкретно не регламентовано порядок визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції, але без згоди працівника цього не варто робити. Постановою КМУ від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення  корупції» визначення та функціонування осіб з питань запобігання та виявлення корупції є обов’язковим на підприємствах, в установах та організаціях, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим. Отже, якщо професійно-технічний навчальний заклад належить до сфери управління якогось міністерства, іншого центрального чи місцевого органу виконавчої влади або органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим, то у ньому обов’язково визначається уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.
Вірочка
Зображення користувача Вірочка.
vira
11 лютого, 2014 - 14:37
Чи може працівник після декретної відпустки ( 3-х років), пропрацювати 1 рік і знову йти у відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 6 років(оскільки дитина часто хворіє).