6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
iuliia1
20 вересня, 2013 - 17:13
Чи може сумісник, основна робота  якого - державне підприємство, йти у відпустку на роботі за сумісництвом  в інший час, ніж на основній роботі?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
23 вересня, 2013 - 11:20
Законодавством не заборонено надання відпустки на роботі за сумісництвом неодночасно з відпусткою за основним місцем роботи. Отже, на мою думку, відповідь: так.
Григорій Максименко
Зображення користувача Григорій Максименко.
Експерт ВАК
23 вересня, 2013 - 13:13
Для працівників державних підприємств, установ і організацій на даний час чинний пункт 3 Постанови КМУ від 3 квітня 1993 р. № 245 "Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій" згідно з яким відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи. Тому для уникнення непорозумінь з представниками контролюючих органів стосовно працівників державних підприємств, установ та організацій слід дотримуватися зазначеної норми.
iuliia1
23 вересня, 2013 - 18:00
Дякую за відповідь! Якою буде відповідальність, якщо порушити цю норму?
equal
30 жовтня, 2013 - 15:32
Завчасно прошу вибачення за можливі помилки, адже не маю юридичної освіти. "відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи... стосовно працівників державних підприємств, установ та організацій слід дотримуватися зазначеної норми" Що ж тоді робити у випадку необхідності перенесення відпустки на роботі за сумісництвом (при цьому за основною роботю завдань не має)? "Щорічна відпустка...,  як виняток,  може бути  перенесена  на  інший  період..., коли  надання  щорічної відпустки в  раніше   обумовлений   період   може   несприятливо  відбитися на нормальному  ході  роботи  підприємства... У разі перенесення щорічної відпустки новий термін її надання встановлюється  за  згодою  між  працівником і власником або уповноваженим ним органом." (Закон "Про відпустки"). Чи можна цією "згодою" з працівником (про яку йдеться в Законі України) перекрити норму про одночасність відпусток на роботах за сумісництвом і за основним місцем роботи (про яку йдеться в підзаконному документі)?
iuliia1
24 вересня, 2013 - 14:10
.